График работы:
Понедельник-Воскресенье
9.00-19.00

Империя Мебели

Империя самых сильных,
самых известных,
самых популярных мебельных брендов.

Вся мебель

выполнена из высокотехнологичных и экологически чистых
материалов!

Підібрати львівський готель

Старий і прекрасний Львів виступає ідеальним місцем для незабутніх вихідних не тільки для жителів України, а й гостей з далеких країв. У стародавній частині міста можна відшукати прекрасну архітектуру і непідробну атмосферу. Культура Західної України надзвичайно насичена і частково бажаючі направляються до Львова, щоб ближче познайомитися з нею. Жителі Львова незмінно завжди раді знайомству з новими гостями міста, особливо тими, які раніше не бували тут.

Детально сформований туристичний план, і житло є обов’язковими аспектами успішного відпустки практично в будь-якому місті. у Львові дане правило також діє. Для тих, хто планує провести відпустку без особливих хвилювань і проблем, то необхідно забронювати львівський готель завчасно. Проживання в номері c видом на центр — це те, про що вам потрібно подбати з самого початку, адже хороший і комфортний відпочинок — запорука позитивного відпочинку. Судячи з відгуків гостей, готелі Львова, в яких можна зняти номер недорого, являють собою історичну цінність. У цьому місті у кожного є ідеальний шанс відчути стиль вишуканого європейського міста з ноткою давньої історії.

Саме у Львові для вас створена маса сюрпризів

Приїхати до Львова буде приємно як поціновувачам архітектури, так і прихильникам історії або любителям новинок з області гастрономії. Досить велика кількість різних тематичних місць для відпочинку просякнуте унікальним колоритом і неймовірною атмосферою. Багато з тих туристів, хто вже не раз був у Львові, кожен раз знаходять в місті щось нове. Неймовірно щирі і відкриті місцеві жителі міста в усі часи раді новим гостям, яким є там на що подивитися і здивуватися.

Значні фестивалі Львова:

  1. Фестиваль шоколаду здатний припасти до серця навіть тим, хто не любить ці ласощі. Шоколад на будь-який смак, а також різні майстер-класи від професійних шоколатьє.
  2. На фестивалі сиру і вина у вас існує ідеальний шанс продегустувати вишукані вина і сири.
  3. Кавоманам безсумнівно слід відвідати фестиваль кави. Це не тільки каву, але і виставка обладнання для його створення, а також шоу одних з кращих бариста.
  4. Величезна різноманітність сортів пива порадує на відповідному фестивалі.
  5. Фестиваль джазу. Концерт музикантів джазового напряму Leopolis Jazz Fest у Львові проводиться щороку за участю зірок української та світової сцени.
  6. Любителям моди буде цікавим Lviv Fashion week, де презентуються найсвіжіші роботи вітчизняних і світових дизайнерів.

Чарівна історія Львова — то, що вражає

Львів завжди дивує красою, яку є бажання оглядати годинами. Всі краси міста можуть показати експерти з питань екскурсій, які знаходяться на Площі Ринок, які вже не раз показали Львів з найяскравішою боку. Географічне розташування міста тільки додає йому краси й неперевершеності.