График работы:
Понедельник-Воскресенье
9.00-19.00

Империя Мебели

Империя самых сильных,
самых известных,
самых популярных мебельных брендов.

Вся мебель

выполнена из высокотехнологичных и экологически чистых
материалов!

Особливості банківських процентніх ставок по депозитах

Однією з найважливіших банківських задач, яка входить до кола операцій, робити які у сукупності має право виключно ліцензований банк, є залучення у вклади грошових коштів всіх бажаючих осіб. Саме завдяки задіяним у депозити юридичних та фізичних осіб банки спроможні здійснювати і інші фінансові задачі. У зв’язку з цим регулювання вказаних у договорі відносин має особливо важливе значення.

Законодавство нашої країни класифікує депозитний вклад як внесення конкретної грошової суми на рахунок в банку в готівковій чи безготівковій формі. Вкладена грошова сума зберігається на індивідуальному рахунку клієнта банка та повинна бути виплачена вкладнику відповідно до договірного документу, який підписується завчасно. В даній статті ми спробуємо детальніше розібрати банківські процентні ставки по депозитах в Києві та інших містах, а також деталі договорів.

Українське законодавство свідчить, що правове регулювання грошових вкладів в банки несе повністю добровільний характер. Це значить, що сторони з самого початку співробітництва узгоджують всі питання в договорі. Важливо також не забувати, що внесення депозитів потребує дотримання певних важливих умов.

Чого слід дотримуватись перед внесенням власних коштів в банк

Як показує практика, договором визначено, що умови повернення вкладених коштів можуть проходити за іншою системою, якщо порівнювати з внесенням. Судячи з термінології, такі депозити називають умовними. В будь-якому випадку, умови повинні бути згідно із законом. У випадку попереднього визначення періоду додавання на рахунок коштів, такі депозити називають строковими. Якщо строки умовних депозитів не визначено, то вони визначаються як вклади на вимогу.

У договорі депозитного вкладу зазначаються:

  1. Грошова сума, яка перераховується на індивідуальний депозит клієнта.
  2. Термін роботи договору.
  3. Встановлені умови перевірки розміру відсотків, які мають нараховуватись за договором.
  4. Пункти, які роблять можливим дострокове розірвання договору.
  5. Вид вкладу коштів клієнта.
  6. Зазначення певних додаткових параметрів договору.

Тільки банки мають право створювати депозитні рахунки

Завжди складно вибрати банківську установу, куди вкласти гроші на депозит. У наші дні дане завдання є досить непростим, адже таких фінансових установ велика кількість. Важливо бути уважним в пошуку, оскільки деякі банки надають депозитні рахунки за незрозумілими умовами. Такі банки варто обходити стороною. Підбір банку, виходячи з відгуків користувачів, виступає досить продуктивним. На фінансовому ринку нашої країни, достатньо кваліфікований банк завжди почуває себе як риба в воді. Більш того, він повинен перебувати там достатньо багато часу. Мінливість ринку країни та світу в постійному режимі відстежується експертами банків, щоб клієнти отримували надійні послуги. Запитаєте для чого все це? Таким чином клієнт завжди може вкласти гроші на депозит на максимально вигідних умовах для себе.
Перевірений банк володіє широкою клієнтською базою і встиг показати себе як якісного і надійного постачальника послуг фінансового характеру. Хороший банк готовий запропонувати лише прозорі умови депозитів з лояльними умовами. Додаткові консультації в робочий час в рівній мірі мають місце бути.

За матеріалами сайту: https://www.universalbank.com.ua/