График работы:
Понедельник-Воскресенье
9.00-19.00

Империя Мебели

Империя самых сильных,
самых известных,
самых популярных мебельных брендов.

Вся мебель

выполнена из высокотехнологичных и экологически чистых
материалов!

Де знайти запчастини для ремонту iphone

Як правило, вартість сучасної портативної електроніки представляє собою чималих коштів, а іноді навіть не зовсім зрозумілих з точки зору споживача. Саме тому і надзвичайно важливо завчасно подумати про всі можливі захисні аксесуари для таких пристроїв. Отже, щоб не шукати модуль на телефон за доступними цінами, для прикладу, краще своєчасно пошукати запчастини для ремонту iphone. Виробництво аксесуарів, які можуть продовжити час роботи гаджета – це ціла індустрія, в якій задіяно безліч виробників.

Захисне скло підвищить міцність дисплея

Захисне скло не лише захистить екран від широкого спектру забруднень та подряпин, але й від жирних слідів від пальців. Якщо порівнювати з плівкою, захисне скло дає змогу в декілька разів підвищити захист екрану. Якщо ви переконані, що захисне скло володіє великою товщиною і суттєво збільшить габарити вашого мобільного пристрою, не варто перейматись.

Чохол забезпечує не лише захист, але й стиль

Захисний чохол дозволяє фактично оновити або кардинально змінити візуальний вигляд вашого девайсу, в чому безпосередньо полягає його додаткова унікальність. Варто відмітити, що сьогодні існують як універсальні чохли, які підходять для всіх моделей, так і «індивідуальні», які створені тільки для конкретних гаджетів. Сьогодні вже практично на кожному кроці можна побачити чималу кількість захисних аксесуарів такого формату.

Форм-факторів чохлів існує досить немало:

  1. Накладки. Такі чохли дуже зручні, легкі у використанні, з величезною кількістю різноманітних дизайнерських рішень: недорогі силіконові, стильні шкіряні, пластикові, міцні металеві.
  2. Бампери. Даний тип чохла приховує в собі мінімальні зміни вигляду вашого стильного телефону та додає йому омріяного захисту.
  3. Чохли-фліпи та книжки. Чохли-книжки відкриваються збоку, як стандартні книги, в передня обкладинка чохла формату фліпа відкидається вниз.
  4. Протиударні чохли. Такі чохли підійдуть любителям екстремальних видів спорту, активного відпочинку чи для туристів.
  5. Чохли на руку і сумки. Чохол-сумка кріпиться на вашому поясі. За рахунок додаткових кишень, туди можна буде покласти додаткові предмети.