График работы:
Понедельник-Воскресенье
9.00-19.00

Империя Мебели

Империя самых сильных,
самых известных,
самых популярных мебельных брендов.

Вся мебель

выполнена из высокотехнологичных и экологически чистых
материалов!

Де знайти дитячу стоматологію Києві за відгуками (Бебідент)?

Якщо у лікуванні зубів у дорослих людей можна піти практично до будь-якого профільного лікаря, у випадку юних членів суспільства не все так легко. До спеціалістів, які мають справу з маленькими пацієнтами, значно більша увага та вимоги. Зрозуміло, що дитячий стоматолог – це не лише лікар, але й умілий психолог, який вміє вмовити дитину сісти в крісло на огляд зубів чи пройти курс лікування.

Якщо доросла людина добровільно йде на прийом до лікаря, хоча і не без нервозності, побоювань і страху, то маленький пацієнт, потрапляючи в стоматологічний кабінет, може не на жарт злякатися. Дуже часто діти кричать, плачуть, особливо, коли залишаються наодинці з лікарем, без підтримки мами. Тут і виділяється професія саме дитячого стоматолога, адже він обов’язково повинен вміти розмовляти з дітьми та знайти спільну мову.

Знайти клініку для встановлення пластини для зубів, означає вирішити більшу частину непростих для батьків задач, пов’язаних з лікуванням дитячих зубів. Це дасть змогу зберегти здорову психіку зростаючого члена суспільства, навчить його уважно ставитися до свого здоров’я, регулярно очищувати зуби.

Маленькі пацієнти у лікаря потребують уваги

Лікування зубів юних пацієнтів має ряд свої особливостей, які варто оглянути детальніше:

 1. Підвищена нестабільність кореня дитячого зуба може суттєво ускладнити процес пломбування каналів.
 2. На відміну від зубів у дорослих, у дітей всі захворювання перебігають за прискореним темпом, тому регулярний огляд дуже важливий.
 3. У маленьких дітей постійно випадають зуби, на заміну яким з’являються нові. Лікар повинен брати до уваги це в ході будь-якого лікування.
 4. У дитячій стоматології використовуються абсолютно інші матеріали для встановлення пломб.
 5. Завдання вмовити моторну малечу протягом тривалого часу посидіти спокійно з відкритим ротом для огляду є досить непростою.
 6. Безпосередньо лікування зубів у дітей передбачає чималу кількість помилкових уявлень з боку багатьох батьків.
 7. Неправильне уявлення склалося давно і до цих пір процвітає.
 8. Молочні зуби не потрібно виправляти. Якщо молочний зубний ряд розташований неправильно, у дитини можуть з’явитися проблеми з прикусом.
 9. Дитячі зуби може оглядати та відновлювати сімейний стоматолог. Насправді дитяча стоматологія є окремою галуззю медицини.
 10. Пошкоджені карієсом зуби варто видалити. Не варто цього робити, адже, унаслідок раннього видалення молочного зуба можуть з’явитися більш серйозні порушення.
 11. Пломбувати дитячі зуби не можна. Це можна робити, але дуже обережно та із застосуванням спеціального обладнання.

За матеріалами: https://babydent.ua/