График работы:
Понедельник-Воскресенье
9.00-19.00

Империя Мебели

Империя самых сильных,
самых известных,
самых популярных мебельных брендов.

Вся мебель

выполнена из высокотехнологичных и экологически чистых
материалов!

Чому при відкритті депозит в Україні рекомендується уважно перевіряти

Всім відомо, що громадяни нашої країни можуть вкладати власні гроші на рахунки в банках під відсотки, таким чином отримуючи визначений договором прибуток. Такого роду фінансові операції можуть виконувати виключно банки. Майже всі фінансові операції банків являються можливими дякуючи подібним вкладенням. Тому дуже важливо виділити особливу увагу регулюванню відносин між клієнтом з грошима та банківською установою.

Закон «Про банківську діяльність» говорить, що депозитний вклад являє собою певну суму грошей, яка вноситься клієнтом в банк в готівковій чи безготівковій формі. Гроші вкладаються громадянами на їх індивідуальних рахунках у банку виключно на договірних засадах на певний вказаний в договорі термін зберігання або без такого строку і мають бути виплаченими клієнту у відповідності до законодавства України та умов договору. Тут ми спробуємо детальніше розкрити про відкритття депозитів в Україні.

Що ж представляє собою внесення депозитів

Як показує практика, договором визначається, що умови видавання вкладених коштів можуть бути іншими, якщо порівнювати з внесенням. Судячи з практики, такі депозити називають умовними. Тим не менш, всі умови договору не мають іти врозріз з Українським законодавством. Додавання грошей на певний період часу класифікує депозит як строковий. У разі ж, якщо строки попередньо не вказані в домовленості, такі вкладення є на вимогу.

В більшості випадків, в документі договору з банківською установою міститься кілька основних пунктів:

  1. Можливі умови передчасного розірвання домовленості між банком та вкладником.
  2. Тип вкладання депозиту.
  3. Об’єм коштів, що надходить або перераховується на вкладний рахунок.
  4. Період актуальності договірного документу.
  5. Особливість сплати процентів чи прибутку в іншій формі.
  6. Додаткові умови, попередньо узгоджені сторонами.

Тільки банки мають право оформляти депозити

Завжди непросто вибрати банк, куди вкласти гроші на депозит. Сьогодні це завдання є досить непростим, адже такого роду фінансових установ велика кількість. Важливо завжди залишатися уважним в підборі варіантів, оскільки певні банки пропонують депозитні рахунки за досить заплутаними умовами. Такі банки варто обходити стороною. Вибір прийнятного варіанту, виходячи з відгуків інших клієнтів, є досить продуктивним. Банківська установа, яка знаходиться в числі лідерів фінансового ринку країни вже не перший рік, як правило, вселяє довіру. Практично щоденне оновлення фінансового ринку країни та світу потрапляє під невсипущий погляд фахівців такого роду банків. Всі ці дані враховуються при формуванні умов депозитів.

Перевірений банк володіє значною базою клієнтів і зміг уже зарекомендувати себе як якісного і надійного постачальника послуг фінансового характеру. До кожного клієнта повинен бути індивідуальний підхід. У тому випадку, якщо клієнта цікавлять певні питання, служба підтримки завжди повинна бути готовою відповісти на них. Написавши або зателефонувавши через форму зворотного зв’язку, кожен клієнт надійного банку отримає будь-яку консультацію і допомогу.